DOJEMNÉ! Účastníci Tvojí tváře připravili pro moderátora Ondřeje Sokola skvělé překvapení. Budete muset zatlačit slzu

Publikováno 11. 11. 2017
Zdroj: TV Nova

Osm soutěžících, kteří se seznámili během účinkování v show Tvoje tvář má známý hlas, se spojilo a v čele s Daliborem Gondíkem vymysleli krásné překvapení. Společně ukázali, že mají velká srdce a postarali se o krásný dárek pro evidentně dojatého moderátora Ondřeje Sokola. Co udělali?

tvoje tvář má známý hlas

 

 

Sobotní jedenáctý díl zábavné show Tvoje tvář má známý hlas opět stál za to! Napínavý souboj o čtyři místenky ve finále, skvělá vystoupení, spousta legrace a taky několik dojemných scén. Tomuto výčtu dominovala scéna s překvapením pro moderátora všech čtyř řad Ondřeje Sokola.


A to tady ještě nebylo, aby soutěžící připravili něco takového. Vše se událo jenom pár minut před vyhlášením výherců a postupujících. Mikrofonu se nejprve chopil Jan Maxián „My tě budeme muset zastavit, protože ty se chystáš vyhlásit vítěze. Ale my už víme kdo je vítězem,“ spustil a následně předal slovo Daliborovi. Ten usadil Ondřeje do křesla pro soutěžící a jal se vysvětlovat plán.

 

 


Starší ze sourozenců Gondíkových četl svůj itinerář, tedy plán toho, co se odehrávalo v průběhu jedenácti týdnů. A čeho si Ondra pravděpodobně nikdy nevšiml. „V každém výtahu jsem měl na sobě tričko s určitým nápisem, pokud sis toho vůbec všiml,“ začal znepokojovat do té doby sebejistě vypadajícího Ondru. Ten se snažil zachovat chladnou hlavu a pokoušel se nezvyklou situaci vyřešit vtipem. Ale najednou se ateliérem začala linout melodie piána a pak to přišlo!

Soutěžící ukázali Ondrovi všechna trička ve správném pořadí, který dal dohromady anglické slovo UNFORGETTABLE, v překladu nezapomenutelný. A ke všemu se zvedla i porota, která měla na tričkách písmena ze slova ANDREW, v překladu Ondřej. K tomu mu ještě zazpívali song nezapomenutelný od Nate King Colea. Prostě scéna jak z Hollywoodského dojáku.

Přestože příprava nebyla tolik náročná a připravit to zabralo jedenáct týdnů, výsledek byl úžasný. A sám Ondřej Sokol byl velice dojatý a došlo i na slzu!


Podívejte se na video. Není to skvělý důkaz přátelství, pokory a vzájemného respektu?

 

PODÍVEJTE SE TAKÉ NA:

 

 

Maci/nova.cz