Aktualizováno 10.10. 2017 17:47

VIDEO: Kolik zkoušek s tanečníky měla Aneta Krejčíková před sobotní Tvojí tváří? To vám hlava nebere!

Zdroj: TV Nova

Aneta Krejčíková v sobotní Tvojí tváři jako Lady Gaga předvedla dokonalou proměnu i choreografii. Jak dlouho s tanečníky náročné taneční číslo nacvičovala? Nad tím vám zůstane rozum stát!

tvoje tvář má známý hlas

Aneta Krejčíková je talentovaná umělkyně, která zvládá každou proměnu levou zadní. Tak to alespoň vypadá na televizních obrazovkách. Opak je však pravdou. Před každým je dle svých slov opravdu nervózní. Teď se to však podle ní změnilo. „Měla jsem strach z kombinace zpěvu a tance, abych to zvládla, ale strašně jsem si to vystoupení užila, tanečníci jsou úžasní a já, možná poprvé, jsem si tu svou show opravdu vědomě užila," okomentovala celý svůj výstup těsně po vystoupení.

Se svými tanečníky měla Aneta pouze dva tréninky, během kterých se museli dokonale sladit! I tak vše zvládla. „Tak měli jsme dva tréninky a potom na generálce jsem si to zkoušela s mikrofonem a zkoušela jsem do toho dát nějaké ty gagovské pohyby," rozpovídala se herečka.

 

Během rozhovoru přišla řada také na zhodnocení show, která je již ve své polovině. Jak ji Aneta hodnotí a proč si myslí, že bude plakat? Nejen to se dozvíte ve videu! A sledujte show Tvoje tvář má známý hlas vždy v sobotu ve 20:20 na Nově!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

soltes TV Nova

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.