Publikováno 19. 4. 2017

DÁMY, POZOR: V 9. díle Tvojí tváře bude v porotě bratr Tomáše Kluse!

Tvoje tvář má známý hlas: Hostující porotce - 9. díl
Zdroj: TV Nova

Je mladý, pohledný, talentovaný a proslavil se jako bratr Tomáše Kluse! Právě tento blonďák zasedne v devátém díle show Tvoje tvář má známý hlas na porotcovské křeslo. Že nevíte, o kom je řeč?

Narodil se v roce 1998, v současné době studuje na Pražské konzervatoři, do 10 let hrál fotbal, poté se rozhodl, že zkusí breakdance a následně se dal na herectví. I přesto, že je mu momentálně 18 let, na svém kontě už má řadu úspěchů. Stále tápete?

Reklama

 

Nebudeme vás déle napínat, jedná se o Zdeňka Piškulu, kterého jistě znáte z pohádky Tři bratři, ve které si po boku Tomáše Kluse zahrál jednoho z bratrů – Matěje. Kromě toho jste ho mohli vidět také v seriálu Doktoři z Počátku jako Bruna Macka. Kromě televizních seriálů a filmů, hostoval také v několika divadle. Za zmínku stojí Divadlo Broadway, Divadlo Minor nebo třeba divadlo U Hasičů.A právě tento multitalentovaný mladý umělec bude jako čtvrtý hostující porotce v devátém díle show Tvoje tvář má známý hlas, ve kterém bude hodnotit vystoupení osmičky soutěžících. Jak si povede v této roli? Na to se můžete těšit už v neděli 23. 4. ve 20:20 na Nově! O zajímavé a vtipné komentáře rozhodně nebude nouze!

 

A nezapomeňte! Lístky na jedinečný koncert show Tvoje tvář má známý hlas jsou stále k dispozici! Kde si je zakoupit a na koho se těšit? To se dozvíte ZDE! A MÁTE TAKÉ JEDINEČNOU MOŽNOST LÍSTKY NA TENTO KONCERT VYHRÁT, VEŠKERÉ INFO ZDE!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

VIDEO: Milan Peroutka měl s Cooliem zásadní problémy. Poznali jste z jeho vystoupení, co při nácviku nezvládal?

STRES A STRACH: Markéta Konvičková měla před vystoupením velké obavy! Volala Lucii Bílé?

Nova.cz

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.
Reklama
reklama