Aktualizováno 8.5. 2017 23:25

ZOUFALÁ Markéta Konvičková: Po vystoupení jsem si musela dát klobouk mezi nohy! Důvod vás překvapí

Zdroj: TV Nova

V jedenáctém díle show Tvoje tvář má známý hlas se nejmladší soutěžící Markéta Konvičková představila jako sexy dračice Beyoncé a byla to opět parádní show!

tvoje tvář má známý hlas

Reklama

Celé vystoupení bylo svůdné a energické a na své si přišli zejména pánové, kterým z Markétiných pohybů jistě spadla bradla na zem. Jak si Markéta užila další sexy vystoupení jedné z nejznámějších zpěvaček současnosti? „Ona je nejlepší zpěvačka na světě a zvládá to, co tady nezvládáme v Česku nikdo – a to je zpěv a zároveň tanec,“ sdělila Markéta, která bylo po dvouminutovém vystoupení byla dle svým slov doslova vyprahlá.

Markéta při svých vystoupení potěší nejen po zvukové stránce – je na ni také velmi příjemný pohled. Vždy vystupuje ve svůdném kostýmu a tentokrát si na závěr vystoupení připravila pro všechny své fanoušky překvapení – tanečníci jí strhli na závěr kalhoty a Markéta na sobě měla pouze body! To byla podívaná!

Co bylo pro Markétu nejtěžší? A jak si vystoupení užila? Na to se podívejte ve videu!
Marketa Konvickova - Tvoje tvar
 

A nezapomeňte! Vstupenky na jedinečný koncert show Tvoje tvář má známý hlas jsou stále k dispozici! Kde si je zakoupit a na koho se těšit? To se dozvíte ZDE!


NEPŘEHLÉDNĚTE:

Není to jenom o zpěvu! Co vše musí podstoupit muži při proměnu v ženu? Roste to 4 měsíce


JEDNOTLIVÁ VYSTOUPENÍ Tvojí tváře: Andrea Bocelli, Marta Kubišová, Dr. Alban i Beyoncé!

Nova.cz

Diskuze

9.5. | 17:57 svarcovaerika0123
0
Náhlasit nevhodný komentář
Na takový koncert - ani ZADARMO.
Reklama
reklama