Aktualizováno 15.5. 2017 13:09

JE ROZHODNUTO: Jakou píseň jste vybrali pro finalistku Tvojí tváře Markétu Konvičkovou?

Markéta Konvičková
Zdroj: TV Nova

Čtenáři a diváci měli možnost hlasovat, která píseň zazní z úst Markéty Konvičkové na fenomenálních koncertech Tvoje tvář má známý hlas v pražské O2 aréně. Vystoupí jako Aretha Franklin, nebo pohádková princezna Elsa?

tvoje tvář má známý hlas

Reklama

Již 10. června budou mít fanoušci možost vychutnat si naživo úžasné proměny svých oblíbených hvězd a jejich skvělé výkony napříč všemi třemi řadami show Tvoje tvář má známý hlas. Televize Nova ve spolupráci s promotérskou agenturou Live Nation vyslyšela jejich prosby diváků a připravuje hned dva koncerty. Diváci uvidí na velkolepé scéně mnoho dalších proměn, které vzbudily nejen na sociálních sítích obrovské ohlasy. Oba koncerty bude uvádět oblíbený moderátor Ondřej Sokol.

I fanoušci měli šanci rozhodnout o náplni koncertů. Jejich hlasy rozhodly o písni Markéty Konvičkové! Zájem o hlasování byl opravdu velký, na výběr totiž bylo mezi dvěma skvělými písněmi – Think soulové zpěvačky Arethy Franklin a Let It Go, kterou v oblíbeném animovaném filmu Ledové království zpívala princezna (a později královna) Elsa.

KTERÁ PÍSEŇ VYHRÁLA ZJISTÍTE NA NÁSLEDUJÍCÍ STRANĚ!

Nova.cz
Reklama
reklama