Publikováno 19. 5. 2017

POTVRZENO: Na koncertu Tvojí tváře vás okouzlí Martin Dejdar, mladičká zpěvačka a charismatický herec!

Tvoje tvář má známý hlas: Koncert
Zdroj: TV Nova

Fanoušci si už brzy poprvé vychutnají naživo úžasné proměny svých oblíbených hvězd a jejich skvělé výkony napříč všemi třemi řadami hudební show Tvoje tvář má známý hlas. I vy můžete být u toho! Vystoupí Hanka Holišová, Jan Cina a další!

Televize Nova ve spolupráci s promotérskou agenturou Live Nation vyslyšela prosby diváků a fanoušků a připravuje hned dva koncerty fenomenální show Tvoje tvář má známý hlas. Diváci si naživo vychutnají úžasné proměny svých oblíbených hvězd a jejich skvělé výkony napříč všemi třemi řadami pořadu. Koncerty proběhnou v sobotu 10. června 2017 od 14:00 a od 18:30 v pražské O2 areně.

Diváci se kromě dalších skvělých účinkujících můžou těšit i na oblíbence druhé řady Miroslava Etzlera, který se převtělí do Ivana Mládka. Anička Fialová předvede číslo z legendárního filmu Maska. A Martin Dejdar se o show postará jako Rag’n’bone Man. Oběma koncerty provede fanoušky oblíbený moderátor Ondřej Sokol.

Zábavná show Tvoje tvář má známý hlas stále hýbe Českou republikou, každou neděli ji sledovaly miliony diváků. Nyní mají jedinečnou možnost vidět úžasné proměny i práci špičkových maskérů a kostymérů naživo a zažít tak neopakovatelnou atmosféru ve velkolepém prostředí pražské O2 areny. Buďte u toho i vy! Vstupenky už nyní v prodeji v síti TICKETPORTAL. Mediálním partnerem koncertů je regionální Deník. Více informací ZDE.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE: 

VIDEO: Porotci tvrdě zkritizovali své vystoupení ve finále Tváře! Jeden z nich to údajně celé pokazil!

DRSNÉ CHVÍLE pro Markétu Konvičkovou: Jak zvládala odloučení od přítele a nápor v Tvojí tváři? Lehké to nebylo!

Nova.cz

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.
reklama