Publikováno 19. 11. 2017

BERENIKA PO VÝHŘE ŠOKOVALA: Už nechci nikoho ze soutěžících nikdy vidět! Co se stalo?

Zdroj: TV Nova

Berenika Kohoutová - velká maska, dokonalá výprava a vystoupení bez chybičky, taková byla proměna v The Prodigy. Po vystoupení byli všichni v naprostém údivu, o Bereničině vítězství nikdo nepochyboval! Proč ale volila taková silná slova?

tvoje tvář má známý hlas

Známá česká herečka Berenika Kohoutová si suverénně dokráčela pro vítězství v známé televizní show Tvoje tvář má známý hlas. V soutěži si toho vytrpěla opravdu hodně. Od světové ikony pop music přes drsného punkera až po operní zpěvačku. Ztvárnila ženy i muže. Černochy i bělochy.Idol mužů a jedna z nejkrásnějších hereček současnosti Berenika Kohoutová vyhrála sobotní finále zábavné show Tvoje tvář má známý hlas. Jaké byly její dojmy po vystoupení? Celkem smíšené. Prohlásila, že už nikdy nechce nikoho z účastníků Tvojí tváře vidět! Důvodem není ponorková nemoc, ale něco úplně jiného.

"Bude vám někdo chybět?" Zeptala se reportérka. "Nikdo!" Vyhrkla ze sebe Berenika, která neopouštěla svojí roli a dále předstírala, že je zpěvák Keith Flint z Big z beatové kapely The Prodigy. Na otázku, zda ani Dalibor Gondík, který neustále nosil na natáčení koláče a jiné dobroty odpověděla rázně: Ten? Ten právě nejvíc nebude. Ještě kvůli němu ztloustnu! Zavtipkovala na účet oblíbeného moderátora.

Co ještě více prozradila? Například, že chvíli žila ve squatu a dokázala během dvanácti týdnů namáhavých tréninků zhubnout? To se dozvíte ve videu!
 

NEPŘEHLEDNĚTE:

Maci/nova.cz

Diskuze

21.11. | 04:19 Jana Hlídková
5
Náhlasit nevhodný komentář
Omlouvám se za překlep, správně má být - Anetka Krejčíková!!!!!
21.11. | 04:16 Jana Hlídková
20
Náhlasit nevhodný komentář
Berenika je jedna z nejkrásnějších hereček????? To máte ale dost divný vkus, má rypák jak Cyráno!!!! Špatná nebyla, ale opět vyhrála neprávem, jako v předešlém kole Vilhelmová. Jasný favorit byl Milan Peroutka a teď Anetka Krejčířová. Porota je poškodila oba.