Aktualizováno 11.9. 2017 18:12

Čtvrtmetrákový had na krku Bereniky Kohoutové: Dostalo se ven, jak divné jméno měl!

Zdroj: TV Nova

Berenika ve druhém díle Tvojí tváře zaválela jako Katty Perry. Co se ji na celém ztvárnění nejvíc líbilo a co naopak byl pro ní největší kámen úrazu? A jak se jemnoval had, kerého měla na krku?

Berenika Kohoutová byla během druhého dílu postavena velké výzvě. Nejen, že musela zatančit a zazpívat náročný song, ale dokonce musela držet na ramenech hada. "Je to vzpírání a musím ho sílou vůle držet, a to proto, aby se neomotal víc, než je potřeba, ale tak snad jsme se nějak spřátelili," okomentovala Berenika.

Dan, který cvičí a zajišťuje zvířata pro reklamu a natáčení filmů, se také obával toho, aby Berenika hada unesla. Přece jenom váží 25 kilo a měří přes čtyři metry. Hrozilo Berenice nějaké nebezpečí? Nejen to se dozvíte ve videu!

 

A i přesto, že měla s hadem problémy, přece jenom si celé vystoupení užila. "No, mně se na té písní líbí to, že tam je fakt zpívání, narozdíl od té první Fergie, kde jsem spíš rappovala než zpívala, tak tady u té Katy Perry si můžu zazpívat, což je na tom zábavné," dodává herečka.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE: 

soltes

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.
reklama