Berenika Kohoutová jako Loreen vyhrála 8. díl Tvojí tváře! V příštím kole z ní bude odhalená americká star! Jaký song zazní?

Aktualizováno 21.10. 2017 23:18
Tvoje tvář má známý hlas: Vítěz - 8. díl
Zdroj: TV Nova

Berenika Kohoutová se proměnila ve švédskou ikonu Loreen a svým dokonalým výkonem předčila všechny ostatní! V 9. díle z ní bude Ariana Grand a zazní song, který dobře znáte. O jaký jde?

tvoje tvář má známý hlas

Berenika Kohoutová se v osmém díle Tvojí tváře převtělila v Lorine Zeineb Nora Talhaoui, která je známá pod pseudonymem Loreen. Interpretka je švédská popová zpěvačka marocko–berberského původu, která v roce 2012 vyhrála Eurovision Song Contest.  

 

Bylo tedy hned na začátku jasné, že s tímto songem to Berenika nebude mít vůbec jednoduché. I přesto, že maskéři herečku proměnili do naprostého detailu v Loreen, odzpívat song už bylo jenom na Berenice. Něžné pohyby, procítěné vystoupení a co nejvíc se přiblížit originálu – o to se snažila, seč jí síly stačily!

Berenika si během celého týdne dala opravdu záležet a její vystoupení se povedlo dokonale. Na konci dokonce bravurně zvládla náročnou zvedačku. Celou show obohatily také speciální efekty, v jednu chvíli na herečku padal sníh, takže se nejen diváci, ale také všichni v sále skutečně "přemístili" do originálního videoklipu.

 

Velkou chválu sklidila Berenika také u poroty. "To bylo tak vynikající vystoupení, že to bralo dech," hodnotila Iva Pazderková. S pozitivními ohlasy se přidali také ostatní porotci. "Ty jsi to zazpívala skvěle," dodal prezident poroty Jakub Kohák.

 

Po hlasování to byla právě Berenika, která se stala už podruhé vítězkou. "Já jsem to vůbec nečekala, já jsem myslela, že to nějak blbě vyšlo," sdělila své pocity těsně po vítězství. Šek v hodnotě 25 tisíc korun věnuje Nadaci Vrba. "Šek posílám Nadaci Vrba, která podporuje ovdovělé ženy s dětmi," dodává Berenika.

 

Do příštího týdne vybrala Berenice ruleta hvězd americkou star Arianu Grandu. A už teď vám můžeme prozradit, o jaký song v devátém díle Tvojí tváře půjde. Berenika zazpívá píseň "Side To Side". Jak by celé vystoupení mělo vypadat, na to se podívejte níže! A držte nejen Berenice v příštích kolech palce – vždy v sobotu ve 20:20 na Nově!


NEPŘEHLÉDNĚTE: 

soltes