Aktualizováno 21.9. 2017 21:48

EXKLUZIVNÍ FOTOGRAFIE: Berenika Kohoutová a Markéta Konvičková jako žhavé T.A.T.U. Takhle budou vypadat!

Tvoje tvář má známý hlas: Berenika Kohoutová jako TATU
Zdroj: TV Nova

Jak bude vypadat Berenika Kohoutová v sobotním díle Tvojí tváře? Takhle to jí a Markétě Konvičkové bude slušet! Už podle fotografií je jasné, že toto vystoupení bude stát za to.

tvoje tvář má známý hlas

Další díl zábavné show Tvoje tvář má známý hlas čeká diváky už v sobotu večer. Jedním z řady skvělých vystoupení bude i duet Bereniky Kohoutové a Markéty Konvičkové, která zazářila ve třetí řadě.Berenika s Markétou vystoupí jako legendární ruské lesbické duo T.A.T.U. Obě dvě se do své role vžijí na sto procent, a dokonce proběhne i vášnivé líbání, kterým byly obě zpěvačky z T.A.T.U proslulé. „Rozhodně se na to s Markétou moc těšíme. Poctivě jsme se na toto vystoupení připravovaly. Na závěr nás čeká polibek, tak jsme zvědavé, jak to klapne,“ směje se Berenika Kohoutová.

 

„Tato proměna nepatřila k těm nejnáročnějším. Berenika i Markéta jsou krásné dívky, takže stačilo zvolit vhodné líčení i paruky a proměna byla na světě,“ prozradila hlavní maskérka Adriana Bartošová.

 

Kromě Bereniky Kohoutové a Markéty Konvičkové diváci uvidí Dalibora Gondíka, Anetu Krejčíkovou, Tomáše Matonohu, Jana Maxiána, Jitku Boho, Leonu Machálkovou a Jana Kopečného, kteří se každý týden představí v rolích velkých osobností světové i české populární hudby, a budou soutěžit o finanční výhry pro dobročinné účely. Tak se dívejte v sobotu 23. září ve 20:20 na Nově!

17

GALERIE: Berenika Kohoutová jako TATU

Zdroj: TV Nova

Tvoje tvář má známý hlas: Berenika Kohoutová jako TATU - 7

Hodnocení:

NEPŘEHLÉDNĚTE: 

soltes

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.