Aktualizováno 19.5. 2017 12:54

ANKETA: Vyberte nejlepší proměnu show Tvoje tvář má známý hlas. Která práce maskérů byla letos podle vás nejlepší?

Tvoje tvář - nejlepší proměna
Zdroj: Nova.cz


 

Reklama

10) Markéta Konvičková jako Aretha Franklin
Nejmladší soutěžící show Tvoje tvář má známý hlas se ukázala jako trošku více svérázná a energická zpěvačka Aretha Franklin. Tentokrát si proměna vyžadala o pár odstínu tmavší pleť, pár kilogramů krásy navíc, hnědou paruku, no a máme tu skvělou kopii Arethy Franklin. Vystoupení vás jistě nejen nadchlo, ale také pobavilo! Není se tak čemu divit, že to byla právě Markéta, která vyhrála desátý díl.

 

11) Milan Peroutka jako Andrea Bocelli a Sarah Brightman
Milan není žádný troškař a je to muž mnoha tváří! V jedenáctém díle se proměnil nejen do jednoho interpreta, ale hned o dvou! Milan se představil nejen jako krásná Sarah Brightman, ale také jako italský operní zpěvák Andrea Bocelli. Maskéři měli s proměnou tentokrát opravdu hodně práce! Jako Andrea Bocelii vystoupil v šedivé paruce, vousech a černém pánském obleku. Pro přeměnu v Sarah Brightman si musel Milan obléct červené šaty, maskéři připravili krásný účes a výraznější líčení! Skvělá práce! Vystoupení bylo ohromné. Taky vám z toho šel mráz po zádech? Strhující výkon!

 

12) Milan Peroutka jako Michael Jackson
Král popu se vrací! Milan Peroutka se proměnil v nejslavnější popovou hvězdu 20. století Michaela Jacksona a zazpíval jednu z nejznámějších písní Black or White! Maskéři show Tvoje tvář opět dokázali, že zvládnou opravdu cokoliv a na pódiu se díky jejich práci vrátil Michal Jackson v celé své kráse a rozjel to ve finále na plné obrátky! Proměna vypadala naprosto důvěryhodně a ta měsíční chůze? To byla bomba!

Tak která proměna byla pro vás ta nejlepší? HLASUJTE!

Anketa

Jaká byla nejlepší proměna ve třetí řadě Tvoje tvář má známý hlas?

Hlasovalo 1472 lidí.

 

A nezapomeňte! Vstupenky na jedinečný koncert show Tvoje tvář má známý hlas jsou stále k dispozici! Kde si je zakoupit a na koho se těšit? To se dozvíte ZDE!


NEPŘEHLÉDNĚTE:

DOMINANTNÍ KONVIČKOVÁ: Téměř se slzami v očích prozradila, co ráda dělá mužům

JE ROZHODNUTO: Jakou píseň jste vybrali pro finalistku Tvojí tváře Markétu Konvičkovou?

1 2 3
4
Nova.cz

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.
Reklama
reklama