Aktualizováno 19.5. 2017 12:54

ANKETA: Vyberte nejlepší proměnu show Tvoje tvář má známý hlas. Která práce maskérů byla letos podle vás nejlepší?

Tvoje tvář - nejlepší proměna
Zdroj: Nova.cz

7) Markéta Konvičková jako The Rasmus
Kam se poděla ta křehká blondýna? Markéta Konvičková se dala na černou magii a vyvolala ducha finské legendy Lauriho Ylönena ze skupiny The Rasmus. Dokázala zaujmout přesnou kopií zpěvákovy rozpolcenosti a vyzpívala emoční baladu o skrývání své temné stránky. Na jednu stranu kolosální melancholie, na druhou stranu naštvanost a rozervanost. A její maska? To byla dokonalost. Markétu v přestrojení za extravagantního rockera nemohl nikdo poznat!

Reklama

 

8) Milan peroutka jako Coolio
Milan to rozjel jako americký rapper Coolio. Nejvýraznější změnu prodělal Milanův obličej, který nejenže trochu ztmavnul, ale na očích mu také přistály tmavé brýle, které dokonale dokreslily image drsného borce. Maskéři mu na hlavě vykouzlili malé copánky, které vypadaly naprosto důvěryhodně. Co říkáte na tuto proměnu vy?

 

9) Martin Dejdar jako Rag´n´Bone Man
Vycházející korpulentní anglická rapová hvězda a Martin Dejdar – to je kombinace zaručující úspěch. Martin si nechal narůst dlouhý plnovous a vypadal skoro jako loupežník Rumcajs. Martinovo herecké umění moc nekoresponduje s titulním názvem písně Human, protože Martin očividně není člověkem. Tohle by normální člověk nebyl schopný zvládnout! Tentokrát to nebylo o pohybech, bylo to hlavně o zpívání, kterého se zhostil naprosto dokonale. Upřímný text o vnitřních pocitech odrovnal nejen porotu, ale i diváky. A práce maskéru byla jako vždy velmi poctivá. Takhle by nikdo Martina v noci nechtěl potkat!

Nova.cz

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.
Reklama
reklama