Aktualizováno 19.5. 2017 12:54

ANKETA: Vyberte nejlepší proměnu show Tvoje tvář má známý hlas. Která práce maskérů byla letos podle vás nejlepší?

Tvoje tvář - nejlepší proměna
Zdroj: Nova.cz

Že mají maskéři z fenomenální show Tvoje tvář má známý hlas zlaté ručičky, o tom jsme se přesvědčili během všech dílů. Je úžasné vidět jejich práci a výsledky naživo. Nyní máte možnost hlasovat o celkové nejlepší proměně této show!

tvoje tvář má známý hlas

Která maska byla nejlepší v třetí řadě Tvoje tvář má známý hlas?  Zaujala vás některá práce maskéru, kostymérů a vlasařů natolik, že byste chtěli podpořit svého favorita? Pokud si nejste jistí, ZDE se můžete podívat na jednotlivá vystoupení. Vaším favoritům můžete posílat hlasy až do pondělí 22.května. Následující den se dozvíte o vítězi na stránkách Tvojí tváře.

 

Tak se nezapomeňte zapojit do hlasování. Na základě vašich předchozích hlasů, kdy jste měli možnost hlasovat pro nejlepší proměny k jednotlivým dílům, jsme vybrali 12 proměn. Nyní z nich máte možnost vybrat tu nejlepší!

 

1) Martin Dejdar jako Israel Kamakawiwo´ole
Složitá maska, se kterou si maskéři museli dát hodně práce. Jakmile ale začal Martin zpívat, jistě se každý z vás najednou objevil někde na Havaji a nabil se pozitivní energií. Taky jste měli ten pocit, že na pódiu nevidíte Martina, ale skutečného Israele?

 

2) Milan Peroutka jako Amy Winehouse
To není skutečná Amy? Taky jste si to řekli, když Milan vyjel výtahem? A ten jeho zpěv a stejné pohyby jaké měla slavná zpěvačka a dokonce i stejně posazený hlas. To přece nemůže byt Milan! Ale ano, byl! Během vystoupení ukázal, že mu ženy nedělají žádný problém, a dokonce je pro každou výzvu – kdo by si jen tak skočil do vany plné pěny před zraky diváků? Milanovi tleskáme!3) Ondřej Ruml jako Plácido Domingo
Po prvních tónech bylo jasné, že na toto vystoupení se bude ještě dlouho vzpomínat. Zazpívat totiž operní árii slavného operního pěvce nění jen tak. Ondra se s tímto těžkých úkolem popral skvostně! Taky jste měli během celého vystoupení pusu dokořán a husí kůži?
 

Nova.cz

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.
reklama