Aktualizováno 24.9. 2017 01:03

Aneta Krejčíková ROZPLAKALA sál a jako famózní Marika Gombitová vyhrála 4. díl Tváře! Víme, jaký song zazpívá příště

Tvoje tvář má známý hlas: Vítěz - 4. díl
Zdroj: TV Nova

Aneta Krejčíková neuvěřitelně ztvárnila Mariku Gombitovou, svým úžasným vystoupením naprosto odzbrojila porotu, a s velkým náskokem obdržela zlatou příčku! Stala se tak vítězkou čtvrtého dílu show Tvoje tvář má známý hlas. A už teď vám prozradíme, jaký song zazpívá příští týden!

 

 

Zlatý hřeb večera – tak by se dalo nazvat vystoupení Anety Krejčíkové, která se ve čtvrtém díle Tvojí tváře proměnila ve slovenskou zpěvačku Mariku Gombitovou a střihla známý hit Vyznanie.Maskéři si i tentokrát s proměnou vyhráli, dali si záležet na každém detailu a z Anety vykouzlili dvojče Mariky. Proměna se podtrhla příznačným outfitem – černou halenkou se vzory, dlouhými kalhotami, botami na podpatku a nechyběla ani blond kudrnatá paruka, ze které si porota chvíli dělala legraci. Aleš Háma ji kvůli účesu, ve kterém ji jen tak neuvidíte, nazval Saxanou.V ten moment však netušil, jak dokonalé vystoupení Aneta předvede. Nejen, že skvěle napodobila hlas samotné interpretky, zvládla dokonce vyzpívat vysoké tóny, na které by si troufl jen málokdo. Za takový hvězdný výkon si vysloužila standing ovation a slzy v očích u Janka Ledeckého.Není se čemu divit, že právě Aneta vyhrála čtvrtý díl Tvojí tváře. "Ty jsi měla neuvěřitelnou gradaci, to je věc, která mě nesmírně dojala," okomentovala vystoupení hostující porotkyně Tereza Kostková. S chválou se přidali také ostatní členové poroty: "My jsme se rozbrečeli úplně všichni, smekám," dodal k hodnocení Janek Ledecký. A také se slzami v očích přidal superlativy i Jakub Kohák. "Tady je zbytečné cokoliv říkat, všichni jste to viděli, že to bylo dokonalé, měli jsme husí kůži a vím, komu dám osm bodů a kdo dneska vyhraje," dodal.Aneta za svůj výkon obdržela 25 000 korun, které věnuje na dobročinné účely. "Pošlu je do nadace, která se nazývá DEBRA a zaobírá se nemocí motýlích křídel. Jsem za to moc ráda, že je to pro dobrou věc," okomentovala své vítězství pohledná blondýnka, kterou můžete každou sobotu vídat v Tvojí tváři a každý všední den v seriálu Ulice.

 

 

A my vám už teď můžeme prozradit, na jaký song se můžete těšit příští týden. Aneta si v ruletě hvězd vylosovala interpreta, který si říká The Weeknd. V minulé řadě jste zpěváka mohli slyšet z úst Martina Dejdara. Tentokrát Aneta zazpívá hit Starboy. Podívejte se, jak by vystoupení mělo vypadat, a držte Anetě v sobotu 30. září palce!

 

 

 

NEPŘEHLÉDNĚTE: 

 

soltes

Diskuze

4.10. | 10:51 janka174
0
Náhlasit nevhodný komentář
Moc jsem se těšila, až si tu písničku v Anetině podání vyslechnu ještě mnohokrát. Úžasný zážitek, snad ještě nikomu se nepodařilo to, co právě jí. Anetko, fandím vám a moc se těším na další takový skvost.
25.9. | 09:08 nunziata
5
Náhlasit nevhodný komentář
Chcem vyjadriť veľký obdiv k zvládnutiu pesničky Vyznanie od Mariky Gombitovej. Tŕpla som celý čas, ako to dopadne, ale výsledok bol neuveriteľný. Fantastické vystúpenie.
25.9. | 01:45 Jiřina Bobálová
2
Náhlasit nevhodný komentář
Úžasné,to se moc povedlo.Teda Anetko, klobouk dolů před Vaším výkonem. Celou píseň mě mrazilo.
24.9. | 17:31 Pavel Buček
2
Náhlasit nevhodný komentář
Famooooznííí :) Jako originál. Mooooc pěknééé
reklama