Aktualizováno 12.3. 2017 23:25

NEUVĚŘITELNÉ PROMĚNY 3. dílu Tvojí tváře: Ze které jste byli nejvíc paf? Hlasujte!

Tvoje tvář má známý hlas: Nej proměny - 3. díl
Zdroj: TV Nova

Nasadit nos, připevnit paruku, upravit kostým - nejen to řeší každý týden maskéři a kostyméři a to za jediným účelem - aby všechny proměny v Tvojí tváři byly naprosto dokonalé. Která se vám ve třetím díle líbila nejvíc?


Milan Peroutka jako Bruno Mars 


Milan odstartoval třetí díl velkolepě! Předvedl, že je nejen skvělý zpěvák, který dokáže dobře napadobit hlas třeba Amy Winehouse ale také i Bruna Marse, ale taky ukázal, že umí skvěle tančit. Taky jste si řekli, že byl od pravého Bruna Marse k nerozeznání?

Reklama

 

Aleš Háma jako Hana Zagorová

Aleš během tohoto vystoupení nejen přesně trefil hlas, ale také jeho mimika byla do detailu propracovaná. Maskéři samozřejmě nezapomněli ani na ty sebemenší detaily jako jsou dlouhé nehty a boty na podpatku. 
Martha Issová jako Geri Halliwell 

Blond vlasy, sexy kostým - Martě to neuvěřitelně slušelo! Jak ale zvládla skloubit tanec a zpěv během takového tanečního čísla, jo, tak to je velká záhada! Tohle vystoupení si jednoznačně zaslouží velký potlesk! Líbila se vám Martha jako členka Spice Girls?
Tatiana Vilhelmová jako Adele

Z drobné Táni se najednou stala žena krev a mlíko. Na sobě měla dlouhé šaty s květinovými vzory. Jak je vidět, Táni slavnou Adele napodobila do naprostého detailu. Kdybyste nevěděli, že se jedná o českou herečku, jistě byste si mysleli, že se skutečné jedná o anglickou zpěvačku.Martin Dejdar jako The Weeknd 

Tak to musela být pro Martina velká výzva, protože poprat se s R&B zpěvákem není jen tak! Martin se ale ničeho nezalekl a celou proměnu zvládl levou zadní. Se zajímavým afro účesem a v kožené bundě to Martin Dejdar neuvěřitelně rozjel! Tleskáme!

 Markéta Konvičková jako Pitbull 

Tak to bylo něco, taky jste se tak skvěle pobavili? A taky jste si mysleli, že na pódiu není Markéta, ale skutečný rapper Pitbull? Z celého vystoupení a z celé proměny byli fascinování nejen všichni soutěžící, ale také porotci. A právě Markéta se díky tomuto číslu stala vítězem 3. dílu! Gratujeme!Adéla Gondíková jako Kylie Minogue 

Tak tohle byla sexy královna, jak vtipně okomentoval celou proměnu Adély. A jako sexy královny i herečka ukázala, že ladné pohyby jí nedělají žádný problém! Jak se vám líbila Adéla jako Kylie Minogue?Ondřej Ruml jako Plácido Domingo 

Po prvních tónech bylo jasné, že na toto vystoupení se bude ještě dlouho vzpomínat. Zazpívat totiž operní árii slavného operního pěvce nění jen tak. Ondra se s tímto těžkých úkolem popral skvostně! Taky jste měli během celého vystoupení pusu dokořán a husí kůži?

 

A která proměna se vám líbila nejvíc? Hlasujte!

Anketa

Která proměna 3. dílu se vám líbila nejvíc?

Hlasovalo 2919 lidí.
 
 

NEPŘEHLÉDNĚTE: 

TAK TO BYLO NĚCO: Markéta Konvičková ohromila jako Pitbull a vyhrála 3. díl! Jaké byly její pocity těsně po vítězství?

TOP MOMENTY Tvojí tváře: Odhalená Gondíková, vycpaná Vilhelmová a Sokol v akci!

Nova.cz

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.
Reklama
reklama