Aktualizováno 12.3. 2017 12:53

VIDEO: Nácvik drsného Pitbulla. Markéta Konvičková si přinesla roztomilou posilu! A Yemi spokojený nebyl

Zdroj: Nova.cz

Markéta Konvičková z Tvojí tváře se potýká s hodně složitým úkolem. Do třetího kola si vylosovala rappera Pitbulla a aby vše zvládla, na tréninku jÍ dělalo garde jedno roztomilé zvíře.

Americký rapper Pitbull – fešák, který si na svých textech dává hodně záležet. Je známý tím, že rád zvedá horní ret nahoru. Markétu tak čeká velkou zkouška ohněm. Nejen, že ji maskéři budou muset „ostříhat dohola“ a přilepit ji bradku, ale hlavně se bude muset naučit pohybovat jako drsňák.

Reklama


„Já si jako neumím představit, jak z tebe tady jako vytáhnu tu drsnost,“ okomentoval Yemi nadcházející proměnu Markéty. Markéta posléze musela Yemimu také ukázat, jak takzvaně rappersky káže. Poté, co mu předvedla nacvičené pohyby, se Yemi zhrozil: „No, to ale vypadá jako když zaséváš hrách do kypré půdy!“
 

 
 

Aby Markétě šel trénink lépe, přinesla si svou posilu - roztomilou fenečku Smiley. A Iva Pazderková byla z ní úplně paf!
 


 


Jak nakonec dopadne vystoupení Markéty? Popere se s drsným Pitbullem? To si nenechte ujít už dnes ve 20:20 ve třetím díle show Tvoje tvář má známý hlas! Každopádně to bude velmi zajímavé vystoupení.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Na svůj věk vůbec nevypadá! Nestárnoucí Martin Dejdar dnes slaví narozeniny. Kolik mu je?

BOLESTIVÁ PROMĚNA: Kostým Bruna Marse má jeden nečekaný chyták! Co musel Milan Peroutka přetrpět?

Nova.cz

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.
Reklama
reklama