Aktualizováno 20.2. 2017 17:09

Na koho se nejvíc těší diváci Tvojí Tváře? To jste asi čekali... Ale druhé místo je šok!

Tvoje tvář má známý hlas
Zdroj: TV Nova

Start třetí řady se blíží a diváci už začínají debatovat, kde má největší šance. Velká anketa, na koho se nejvíce těší, přinesla nečekané výsledky.

První díl nejnovější řady hudební show Tvoje tvář má známý hlas uvidí diváci televize Nova už v neděli 26. února. Kdo ze soutěžících je největším favoritem? O tom od pondělí hlasovali diváci série. A výsledky překvapí.
 

Reklama

Na koho se těší nejvíce? Tady je žebříček:

1. Martin Dejdar
Oblíbený showman, herec, dabér a producent, který má na svém kontě nespočet ocenění. Tento jedenapadesátiletý herec se narodil ve Vysokém Mýtě, vystudoval DAMU a zahrál si v několika seriálech a filmech. Jistě ho znáte jako Ozzáka v seriálu Comeback. V anketě zvítězil se suverénním náskokem.


 

2. Milan Peroutka
Český herec a zpěvák se narodil v roce 1990, před 4 lety založil vlastní kapelu Perutě. Od útlého dětství navštěvoval dramatické kroužky a hrál divadlo. Vidět jste ho mohli také v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 nebo v seriálu Gympl s ručením omezeným. Tento pohledný talentovaný muž jistě dostane do kolen nejednu fanynku, čemuž odpovídají i výsledky ankety. Na druhém místě porazil i mnohem zkušenější kolegy a kolegyně.


 

3. Martha Issová
Martha Issová v současné době patří k nejlepším českým herečkám. Narodila se v Praze a momentálně sklízí úspěchy na jevišti Dejvického divadla. Vidět jste ji mohli také v několika filmech, za zmínku určitě stojí Tajnosti, Sedmero krkavců nebo Líbáš jako Bůh. Partnerem Marthy je režisér David Ondříček, se kterým má dceru Františku.
  

Další pořadí:

4. Markéta Konvičková

5. Tatiana Vilhelmová

6. Aleš Háma

Na všechny výsledky se podívejte ZDE

Nova.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

15.2. | 21:39 mel-iiixa
3
svarcovaerika0123: s názorem na 'Co na to Češi' se naprosto ztotožňuji, i když ...
15.2. | 18:23 svarcovaerika0123
-7
Netěším se na nikoho. Dívat se nebudu, pořad stojí za prd. První řada ušla, ale ...
26.2. | 23:10 jarmila2009
0
Náhlasit nevhodný komentář
Tak teď budu hodně zvažovat,jestli budu sledovat tento pořad dál...
26.2. | 22:45 jarmila2009
0
Náhlasit nevhodný komentář
Teda!!! Pan Dejdar, co říci, obrovský machr, nejlepší vystoupení!!!
26.2. | 22:29 jarmila2009
0
Náhlasit nevhodný komentář
Na další řadu Tvoje tvář má známý hlas jsem se těšila,ale "vystoupení" Gondíkové, byla jedna velká hrůza!!! Proč leze do pořadu, kde se ztrapní ještě víc, než kdekoli jinde včem učinkovala??? Asi potřebuje honorář, chudinka.
18.2. | 17:58 ppadys
-1
Náhlasit nevhodný komentář
Na Kadla Gotta se já těším a už nemohu dospat.
15.2. | 21:41 mel-iiixa
1
Náhlasit nevhodný komentář
Poprvé s touto soutěží přišlo Španělsko pod názvem Tu cara me suena. A když už, tak Češi začali s přípravami dříve než Slováci. Než napíšete takovou sr4čku, tak si zjistěte fakta.
15.2. | 21:39 mel-iiixa
3
Náhlasit nevhodný komentář
svarcovaerika0123: s názorem na 'Co na to Češi' se naprosto ztotožňuji, i když je naprosto zcestný. Ale komentář ohledně TTMZH je od prvního do posledního písmene hloupost. Všechno to je váš názor, každopádně čísla mluví za opak. A ten největší sh1t - převzání od Slováků. Když už, tak od Španělů.
15.2. | 18:25 svarcovaerika0123
-2
Náhlasit nevhodný komentář
A třeba soutěž Co na to Češi, tak je blbost to, že říkají : Sto Čechů jsme se zeptali. Když se nad tím zamyslíte, tak je to fakt blbost. A Matonoha mi připadá, jako kdyby byl pod parou. Neumí mluvit, huhňá, místy mu není rozumnět.
15.2. | 18:23 svarcovaerika0123
-7
Náhlasit nevhodný komentář
Netěším se na nikoho. Dívat se nebudu, pořad stojí za prd. První řada ušla, ale jak je něco nastavované nebo pokračování, tak se na to už nedá dívat. Nova vždy, jak vidí nějakou soutěž u Slováků, tak to hned musí mít u nás. Nova se hodně pohoršila.
Reklama
reklama