Publikováno 19. 3. 2017

Milan Peroutka vyhrál 4. díl Tvojí tváře! Těžký úkol ho čeká i příští týden! Víme, jaký song zazní

Tvoje tvář má známý hlas: Vítěz 4. díl
Zdroj: TV Nova

Byl to právě Milan Peroutka, který svým vystoupením zaujal všechny v sále a vybojoval si vítězství. Jaké byly ale jeho pocity těsně po vítězství a s jakým songem zazáří už příští týden? To si rozhodně nemůžete nechat ujít!

Milan Peroutka už v předešlých dílech ukázal, že je skvělý herec a zpěvák. S kudrnatým sestřihem, červeným svetrem, ve kterém bylo znát jeho vypracované tělo, neskutečně zabodoval!

 

Jeho vystoupení sklidilo nejen u jeho fanynek, ale také u poroty, obrovský ohlas! „On má rozsah pět oktáv a to není v showbyznysu úplně běžné a ty jsi to tady odpálil,“ okomentoval celé Milanovo vystoupení Janek Ledecký.

 

 

 
Není se tak čemu divit, že to byl právě Milan, který vyhrál 4. díl Tvojí tváře. „Já bych chtěl říct, že jsem rád, že tady dneska byla Marta, protože ona i tak trochu může za to, že jsem byl přizván na konkurz do téhle soutěže, takže děkuji a jsem rád, že jsi viděla, když se mi to povedlo,“ krásně okomentoval své vítězství Milan Peroutka.

 

Jaké ale byly jeho pocity těsně po vystoupení? „Byl jsem z té výhry nervózní jak malý kluk a šťastný, že se to povedlo, a že budu moct přispět té své zvolené charitě "Pink crocodile" a také pomoct k její krásné činnosti," sdělil Milan.

 

 

I přesto, že to vypadalo, že Milan tuto proměny zvládl levou zadní, opak byl pravdou. Jaké komplikace měl během nacvičování a proč se bál, že se mu vystoupení nepovede podle představ? To se dozvíte ZDE!

 
A už příští týden, tedy v pátém díle Tvojí tváře, se Milan představí jako britský zpěvák Eric Clapton. Těšíte se? Podívejte se na originální videoklip, abyste měli představu, jak by jeho proměna a celé vystoupení mělo vypadat.

 

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Na všechna vystoupení nedělní Tvojí tváře se podívejte ZDE!

UNIKLO VIDEO Z NÁCVIKU: Kopající Marthu Issovou museli nakonec vynést ze zkušebny násilím!

VIDEO: Sexy pohyby pánvi a vrtění zadnice: Nacvičování Markéty Konvičkové je pořádně žhavé!

Nova.cz

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.
reklama