Aktualizováno 19.3. 2017 23:33

Maskéři se vyřádili: Jejich proměny jsou famózní! Ze které vám ale spadla brada? HLASUJTE!

Tvoje tvář má známý hlas: Nej proměny - 2. díl
Zdroj: TV Nova

Že jsou maskéři z Tvojí tváře naprosto dokonalí, o tom jsme se přesvědčili už během prvních dílů Tvojí tváře. Jinak tomu nebylo ani tento díl. Která proměna se vám líbila nejvíc a je pro vás jasným favoritem na post TOP proměna 4. dílu? Hlasujte!

Tvoje tvář má známý hlas: Adéla Gondíková jako Technotronic

Kudrnaté vlasy, stylová ledvinka, zelenočerný overal – toto energické vystoupení, kterým Adéla odstartovala čtvrtý díl, vás jistě nadchlo! Taky jste si zatančili? A co říkáte na její kudrnatou paruku? Líbila se vám?

Tvoje tvář má známý hlas: Martin Dejdar jako Věra Špinarová

Dlouhé šaty, kudrnaté blond vlasy, podpatky a dlouhé nehty – Martin byl žena! A ne jen tak ledajaká. Ve čtvrtém díle se proměnil v českou legendu Věru Špinarovou a ukázal, že je nejen skvělý bavič, ale také skvělý zpěvák. Taky jste měli během vystoupení husí kůži?

 

Tvoje tvář má známý hlas: Aleš Háma jako Billy Idol

Billy Idol je prostě idol – no, kdo by se do Aleše nezamiloval? Krátký blond sestřih, kožené oblečení, drsné výrazy a ohňivá show. Není se čemu divit, že fanynky jásaly! Jak se vám líbila proměna v rockera Billyho Idola?

 

Tvoje tvář má známý hlas: Ondřej Ruml jako James Brown

Tak to je on – James Brown! Taky jste si to pomysleli, když se otevřely dveře výtahu, ze kterých vykoukl Ondřej proměněný v amerického zpěváka? Během jeho vystoupení nechyběly ani typické Jamesové pohyby a gesta. Tleskáme!

 

 

 

 

 

Tvoje tvář má známý hlas: Martha Issová jako Limahl

Kdo by neznal slavnou píseň Neverending story z oblíbeného snímku Nekonečný příběh. Věděli jste ale, jak interpret zpívající tento song vypadá? Jistě jste se nestačili divit. Martha tuto píseň nejen skvělé odzpívala, ale dokonce se do samotného Limahla do detailu převtělila. Dojemný duet ztvárnila společně s Aničkou Slováčkovou.

 

Tvoje tvář má známý hlas: Markéta Konvičková jako Rihanna

Páni, tak to je hodně sexy kočka – pánové, řekli jste si to, když jste Markétu viděli v krátkých šortkách a bílé mikině? To, co Markéta během vystoupení předvedla, bylo naprosto famózní. Všem tak ukázala, že je nejen skvělá zpěvačka, ale taky velmi nadaná tanečnice. Líbilo se vám její vystoupení?

 

Tvoje tvář má známý hlas: Milan Peroutka jako Mika

Kudrnaté vlasy, červený svetr zvýrazňující vypracované tělo a svůdný pohled – hned jak Milan vystoupal výtahem na pódiu, bylo jasné, že se fanynky z této proměny zblázní! A taky se tak stalo! Za jeho perfektní výkon sklidil velké ohlasy a stal se zaslouženým vítězem čtvrtého dílu Tvojí tváře.

 

Tvoje tvář má známý hlas: Tatiana Vilhelmová jako Barbra Streisand

Tatiana do poslední chvíle nevěděla, s kým známý duet bude ztvárňovat. Jakmile se dozvěděla, že to bude její přítel Vojta Dyk, bylo jasné, že to bude nezapomenutelné vystoupení. A taky že bylo! Oba předvedli, že jsou skvěli zpěváci – taky jste měli na krajíčku a husí kůži k tomu?

 

A která proměna se vám ve 4. díle líbila nejvíc? Hlasujte!

Anketa

Která proměna se vám ve 4. díle Tvojí tváře líbila nejvíc?

Hlasovalo 1854 lidí.
 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Milan Peroutka vyhrál 4. díl Tvojí tváře! Těžký úkol ho čeká i příští týden! Víme, jaký song zazní

JEDNOTLIVÁ VYSTOUPENÍ Tvojí tváře: Sexy Rihanna i dojemná Věra Špinarová!

Nova.cz

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.
reklama