Aktualizováno 22.2. 2017 12:09

Herečka Martha Issová promluvila o své první puse. Od koho ji dostala? To byste nečekali!

Zdroj: Nova.cz

Jaké muže má Martha Issová nejraději a který je ten nejhezčí? Za co dostávala pětky ve škole a s kým se pere? To všechno a ještě mnohem více poodhalila populární česká herečka na videu.

Martha je rebel každým coulem, v rozhovoru prozradila, že pětky ve škole dostávala za lajdáctví a svou první pusu dostala v pěti letech od své nejlepší kamarádky Kláry.

Reklama

Přiznala, že v životě se hned několikrát musela rvát – v dětství se často prala se svým bratrem, momentálně se ale nejvíce potýká sama se sebou. Na vzhledu muže jí nezáleží, protože na mužích oceňuje, když jsou vtipní. Za nejhezčího chlapa považuje toho svého.

 

Herečka také práskla, že ráda jí, což na ní rozhodně není vidět! Mezi její nejoblíbenější kuchyně patří thajská, středomořská a japonská.

„Já ráda jím hodně věcí a ráda hodně jím. Myslím si, že v dětství úplně taková ta základní věc byl chleba s máslem. Musel to být dobrej chleba a dobrý máslo. Pak mám strašně ráda všechny polívky, vývary, takový, co mi dělala babička Zdenička, čočkovou, bramboračku.“
 

Co dalšího na sebe Martha práskla se dozvíte v následujícím videu.
 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Marthě se do Tváře nechtělo, přemluvila ji až bývalá hvězda show! Řekli byste to do ní?

GALERIE: Exkluzivní záběry z příprav Tvojí tváře: Jeden ze soutěžích si neskutečně užíval u focení!

Nova.cz

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.
Reklama
reklama