Aktualizováno 6.10. 2016 07:56

Marta Jandová to rozjela při nácviku Tvojí tváře: Roztřepala dekolt a ukázala i kalhotky!

Zdroj: TV Nova

Nacvičit náročné vystoupení, během kterého se Marta Jandová proměnila v korpulentního amerického zpěváka CeeLo Greena, nebyla žádná hračka. I přesto si však vítězka 5. dílu Tvojí tváře našla čas a sílu pořádně to ve zkušebně rozjet!

Během vystoupení jí spadly kalhoty, čímž pobavila diváky i porotu, ukazování spodního prádla si ale Marta Jandová užila už na zkoušce. I během náročného zkoušení je potřeba pravidelně „upouštět páru“, aby se člověk ze všeho toho tlaku nezhroutil. S Yemim a doprovodnými tanečníky si proto udělali na zkoušce zábavnou odpočinkovou chvilku, během které předváděli, jaké taneční kreace kdo zvládá.
 


A že toho dvaačtyřicetiletá zpěvačka zvládá opravdu dost! Střihla si i hvězdu. Možná ji neprovedla tak ladně jako profík Yemi, zato na ni ale byl rozhodně mnohem zajímavější pohled. Díky krátkým vzdušným šatičkám, které si na trénink vzala, se jí totiž podařilo vystavit všem na odiv své černé kalhotky.


Hudba ji vyburcovala i k dalším tanečním kreacím, při kterých házela hlavou a kroutila se do rytmu, jako by jí bylo o dobrých 20 let méně. Však můžete posoudit sami na našem videu!

NA CELÉ VYSTOUPENÍ MARTY JANDOVÉ SE PODÍVEJTE ZDE! 

mkr

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.
reklama