Publikováno 18. 3. 2017

JEDINEČNÉ ODHALENÍ: Milan Peroutka promluvil o proměně v Miku! Bude sexy hezoun

Zdroj: TV Nova

Nervozita, stres, velké očekávání - takové pocity zažívají každý týden soutěžící třetí řady show Tvoje tvář má známý hlas. Co vše museli v maskérně podstoupit a kdo se dal na zdravou stravu? A máme pro vás i jedno překvapení!

Martin, Aleš, Milan, Ondřej, Adéla, Táňa, Martha a Markéta - osm soutěžících, kteří každý týden dřou, aby vás pobavili! Ve třetím díle nejvíc zaujala Markéta coby rapper Pitbull. 

Reklama

 


Co se ale dělo v zákulisí? Třeba Adéla opěvovala skvělou práci maskérů. "Mám tady takové nálepky, které mi stahují nahoru obličej a musím říct, že je to docela příjemné, ten efekt je opravdu dobrý," okomentovala svou proměnu v Kylie Minogue Adéla Gondíková.

 

 

A o vtipné momenty nebude nouze ani ve čtvrtém díle Tvojí tváře, ve kterém byste si rozhodně neměli nechat ujít vystoupení Táni Vilhelmové, která ztvární Barbru Streisand. A chybět nebudou ani další zajímavá vystoupení. Třeba Milan Peroutka se promění v Miku. Co o své proměně sdělil a co bylo pro něho během nacvičování největším oříškem? Nejen to se dozvíte v reportáži.


 

NEPŘEHLÉDNĚTE: 

UNIKLO VIDEO Z NÁCVIKU: Kopající Marthu Issovou museli nakonec vynést ze zkušebny násilím!

FASCINUJÍCÍ PROMĚNA v Tvojí tváři: Táňa Vilhelmová bude Barbra Streisand a vypadá božsky!

Nova.cz

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.
Reklama
reklama