Aktualizováno 7.9. 2016 15:07

Iva Pazderková

Iva Pazderková
Zdroj: Nova.cz

Šestatřicetiletá Iva Pazderková je herečka a moderátorka, která se prosadila zejména díky stand-up vystoupením a hraním v reklamách. V první řadě soutěže Tvoje tvář má známý hlas skončila na čtvtém místě.

Tato rodačka z Uherského Hradiště se již během studia na gymnáziu věnovala modelingu a získávala první divadelní zkušenosti. V roce 2003 dokončila studium na JAMU. Ještě za studií však hostovala v Národním divadle Brno. Poté se začala angažovat v pražském Divadle na Fidlovačce, kde působí dodnes v řadě inscenací.

Velice populární se stala především její postava "tupé blondýny", která vznikla v roce 2004 pro stand-up comedy show Na stojáka, kam se přihlásila díky své mamince. Diváky baví především předstíranou hloupostí a vtipnými hláškami.

Diváci jí mohou znát i z televizních obrazovek a to nejen díky populární reklamě na jogurt. Objevila se ve snímku Restart, Pouta, v komedii Tady hlídám já a do světa módy pronikla díky seriálu Dokonalý svět. Za zmínku stojí i role partnerky neméně charismatického Lukáše Pavláska v seriálu Na vodě. 

Kromě toho všeho se již několik let věnuje charitativním projektům.

Iva Pazderková se díky účasti v první řadě Tvojí Tváře, kde několikrát demonstrovala mnoho svých talentů, stala hodnotným členem odborné poroty.

Nova.cz

Diskuze

24.4. | 15:58 Alena Vedralová
-1
Náhlasit nevhodný komentář
Ivo, hlavu vzhůru, vždy se najde někdo, kdo nebude spokojený s Tvým názorem, komu není shůry dán takt a nadhled. Ale když se necháš otrávit, on bude spokojený a to je špatně. Mě se pink líbila a přeji pozitivní zážitky. Na ty ostatní se tzv. vy..r!Ajka
1.3. | 09:33 Radek Pokorny
6
Náhlasit nevhodný komentář
Porad vyborny,ale chtelo by to vymenit porotu a moderátora,porad skuhraj jak je na morave krasne,tak at se tam vrati
28.2. | 12:20 aimiee
8
Náhlasit nevhodný komentář
Bohužel vtipné hlášky už má vyčerpané, stejně jako pan Kohák. Prosím, pro příští řadu udělejte anketu, aby jste zjistili, zda diváci je stále v porotě chtějí či nikoliv... Neškodilo by porotu obměnit.
reklama