Publikováno 19. 2. 2017

GALERIE: Exkluzivní záběry z příprav Tvojí tváře: Jeden ze soutěžích si neskutečně užíval u focení!

Zdroj: TV Nova

Třetí řada fenomenální show Tvoje tvář má známý hlas odstartuje už příští neděli. Přípravy všech soutěžících jsou v plném proudu - kromě hodin zpěvu a tance musí tahle osmička zvládat i další důležitou část - focení! Kdo se cítil jako ryba ve vodě a pro koho to byla doslova noční můra?

Martin Dejdar, Aleš Háma, Ondřej Ruml, Milan Peroutka, Markéta Konvičková, Martha Issová, Adéla Gondíková a Tatiana Vilhelmová - osmička soutěžících třetí řady show Tvoje tvář má známý hlas začala maraton proměn už u focení.

 

Udělat tu správnou pózu - jedinečný výraz - zkrátka není samo sebou. Vyžaduje to nejen trénink, ale i a pevné nervy. Projít si tím ale musel každý. 

 

I přesto, že většina známých tváří focení moc neholduje, našli se i takoví, kteří si ho užívali. Třeba jako nejmladší soutěžící Markéta Konvičková.

A po zdárném ukončení focení přišly i otázky na téma samotné show. Soutěžící prozradili, že se informují u kolegů, kteří si už tímto nelehkým úkolem prošli v předešlých dvou řadách. Kdo za kým šel pro radu? Nejen to se dozvíte ve videu!

 

18

GALERIE: Focení soutěžících Tvojí tváře

Zdroj: TV Nova

Tvoje tvář má známý hlas: Tatiana Vilhelmová

Hodnocení:

A pozor! Třetí řada show Tvoje tvář má známý hlas startuje už příští neděli 26. února ve 20:20 na Nově!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

VIDEO: Přípravy nové řady Tvojí tváře v plném proudu. Poznáte, která hvězda se skrývá pod maskou?

Na koho se nejvíc těší diváci Tvojí Tváře? To jste asi čekali... Ale druhé místo je šok!

Nova.cz

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.
reklama