Aktualizováno 28.2. 2017 16:23

Byla to paštika? Milan Peroutka prozradil, co měl během prvního vystoupení na hlavě!

Zdroj: TV Nova

V prvním díle jedinečné show Tvoje tvář má známý hlas se předvedl i talentovaný zpěvák Milan Peroutka. Usměvavý mladík se proměnil v legendu české hudby Petra Muka a diváky dojal svým jedinečným výkonem! Podívejte se, jak se Milan na svou úplně první proměnu připravoval a proč si myslí, že měl na hlavě paštiku!

Ačkoliv by se mohlo zdát, že Milan není divákům příliš známý, tento sympatický mladík se již objevil v celé řadě televizních seriálů. Střihl si také roli v seriálu Ordinace v růžové zahradě nebo Gympl s (r)učením omezeným. Milan se ale v poslední době spíše než herectví věnuje hudbě a se svou kapelou koncertuje po celé republice.

V neděli se ale Milan divákům představil ve zcela novém světle a ukázal, že si své místo v Tváři opravdu zaslouží. Jeho proměna v Petra Muka byla naprosto dokonalá a mladý zpěvák všechny ohromil svým neskutečným pěveckým rozsahem. Milan nejenže vypadal přesně jako legendární zpěvák, ale dokázal také zcela věrně napodobit jeho jedinečný hlas. Není divu, že během hodnocení porotci jen stěží skrývali své silné emoce, které v nich skvělé vystoupení vyvolalo. Věčný drsňák Janek Ledecký se dokonce neubránil slzám a vzpomínce na zesnulého kamaráda.

Ačkoliv na pódiu Milan působil naprosto sebejistě, v zákulisí  tomu tak nebylo. Zpěvák se těsně před vystoupením svěřil, že je velmi nervózní a přípravu na svou první proměnu proto bral velmi vážně. Nejhorší podle jeho slov bylo odnaučit se některé manýry, které měl s touto písní spojené. Jako výhodu však Milan viděl skutečnost, že nemusel trávit celé hodiny v maskérně jako jeho kolegové. Ukázalo se ale, že mladý zpěvák měl největší problém s účesem. Sám totiž ani nevěděl, co má během  vystoupení na hlavě! Že by to opravdu byla paštika? No to snad ne!

Podívejte se na video a dozvíte se, jak to s Milanovým účesem ve skutečnosti bylo!

 

Nepřehlédněte:

Úžasná práce maskérů: Která proměna prvního dílu TVOJÍ TVÁŘE u vás zvítězila? HLASUJTE!

TOP MOMENTY 1. DÍLU TVOJÍ TVÁŘE: Ztělesněná animovaná postavička i šílené taneční kreace!

JEDNOTLIVÁ VYSTOUPENÍ TVOJÍ TVÁŘE: Svůdná Madonna, Boney M. a mrazivá Elsa!

Nova.cz

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.
reklama