Aktualizováno 31.1. 2017 16:40

ODHALENÍ: Posledním soutěžícím Tvojí tváře je slavná česká herečka. Venku je i složení poroty

Tvoje tvář má známý hlas - porota
Zdroj: TV Nova

Třetí řada show Tvoje tvář má známý hlas odstartuje na obrazovkách televize Nova už koncem února. Kdy přesně se můžete těšit na první díl a která poslední osmá soutěžící vás bude každý týden bavit?

Fenomenální zábavná show Tvoje tvář má známý hlas se vrací na obrazovky televize Nova a to v neděli 26. února. Osm českých hvězd se každou neděli ve 20.20 převtělí do některé z kultovních osobností hudební scény.

Reklama


Nepřehlédněte:
PREMIÉROVÉ JARO: Televize Nova chystá pro diváky nové projekty!

O sedmi soutěžících jsme vás již informovali. Tou osmou a zároveň i poslední je Tatiana Vilhelmová. "Já se těším moc. Někdy si říkám, že jsem se úplně zbláznila a popadne mě taková tréma, když si to představím, ale spíš převažují pocity štěstí a očekávání," prozradila mladá herečka.
Podívejte se také na:
ROK VELKÝCH NÁVRATŮ! Které populární show se vrací na obrazovky TV Nova?


Neuvěřitelnými proměnami tedy tentokrát projdou Tatiana Vilhelmová, Martha Issová, Adéla Gondíková, Martin Dejdar, Aleš Háma, Ondřej Ruml, Markéta Konvičková a Milan Peroutka. Jejich výkony budou hodnotit osvědčení porotci Jakub Kohák, Janek Ledecký a Iva Pazderková, čtvrtým porotcem bude v každé epizodě jiná hostující osobnost. Pořadem bude i tentokrát provázet pohotový Ondřej Sokol.

 

První díl této fenomenální show Tvoje tvář má známý hlas poběží v neděli 26. února ve 20:20 na Nově!

 

 

 

NEPŘEHLÉDNĚTE: 

NOVA V NOVÉM: Nové stanice, nová loga, nová programová nabídka


Ondřej Ruml z Tvojí tváře by radši chtěl být ženou. Vysvětlil, proč se na to hodí!


Markéta Konvičková z Tvojí tváře odhalila svou touhu! Chtěla by zkusit jiné přirození

Nova.cz

Diskuze

14.2. | 14:21 Sandra Sandiková
0
Náhlasit nevhodný komentář
Zajímalo by mě,co tam dělá Háma??? schválně jsem si něco od něj poslechla a se zpěvem to nemá absolutně co společného!!!Docela tragédie :) asi už nevědí,koho tam vybrat ;)jakoby herců nebylo dosti! No,zkrátka poprvé,co díky těmhle povídkářům do hudby,na to koukat nebudu,a to mrzí;)
1.2. | 21:42 Jirka
0
Náhlasit nevhodný komentář
Průběžné i celkové výsledky budou opět na blogu: http://surpanblog.cz/rubriky/jen-se-vykecam/prubezne-vysledky-poradu-tvoje-3
1.2. | 11:22 Kateřina Schovánková
6
Náhlasit nevhodný komentář
Souhlasím, proč to nejde v sobotu??? Náš osmiletý syn tuhle show úplně miluje, ale pak chodí spát v jedenáct a ráno je to horor... myslím, že víc dětí by bylo raději, kdyby to mohlo jít v sobotu večer.
1.2. | 08:04 altmans
8
Náhlasit nevhodný komentář
Proč to nedáváte v sobotu?
Reklama
reklama