Aktualizováno 1.3. 2017 10:58

Nedělní Tvář ve znamení NÁVRATŮ: Na pódiu zazní píseň zesnulé soulové zpěvačky i slavný muzikálový duet!

Tvoje tvář má známý hlas-2. díl proměny
Zdroj: TV Nova

V neděli odstartovala již třetí řada oblíbené show Tvoje tvář má známý hlas. Diváci se v prvním díle stali svědky skvělých pěveckých vystoupení i jedinečných proměn. Jinak tomu nebude ani ve druhém díle, ve kterém zazní slavný muzikálový duet, píseň kontroverzního rockera i jeden z nejoblíbenějších hitů současnosti!

tvoje tvář má známý hlas

Martin Dejdar jako Waldemar Matuška (Slavíci z Madridu)
Martin už v prvním díle ukázal, že je muž mnoha tváří a nemá problém vůbec s ničím. Divákům se v neděli představil jako těžkotonážní havajský zpěvák Israel. V dalším díle ho ale čeká poněkud tvrdší oříšek. Promění se totiž v legendárního českého zpěváka Waldemara Matušku, kterého zbožňuje snad každý milovník české hudby. Matušku v první řadě ztvárňoval i David Kraus a je tedy možné, že Martina čeká malé srovnávání. Co myslíte, obstojí Martin v této nelehké disciplíně lépe než jeho předchůdce? 

Aleš Háma jako Ozzy Osbourne (Dreamer)
Aleš je rozený komik a nikoho tedy nepřekvapilo, že jeho první vystoupení byla pořádná show! Aleš se coby zpěvák Bobby Farrell oblékl do lesklého overalu a ukázal, že jeho hlavní úlohou v soutěži je pobavit diváky. To se bezesporu povedlo a nejen on si své vystoupení dokonale užil. Ve druhém díle se ale herec bude muset snažit udržet vážnou tvář, jelikož se promění v kontroverzního rockera Ozzyho Osbourna. Aleš tak tentokrát vymění blyštivý kostým za tmavé oblečení a předvede jednu z nejznámějších písní zpěváka britské skupiny Black Sabbath.

Ondřej Ruml jako Justin Timberlake (Can´t stop the feeling)
Na Ondru hned v prvním díle čekala proměna v ženu, což pro soutěžící nikdy není lehký úkol. Finalista pěvecké soutěže se však na pódiu předvedl jako dokonalá kopie zpěvačky Whitney Houston, a dokonce pobavil diváky svým jedinečným kostýmem. Mohlo by se zdát, že další proměna bude pro Ondru mnohem snazší, jelikož tentokrát ztvární muže, ale bude to skutečně tak jednoduché? Ondra se totiž předvede jako jeden z nejoblíbenějších amerických zpěváků současnosti, který navíc vyniká svým tanečním nadáním. Takže se zdá, že Ondru čeká další nelehký úkol!

Milan Peroutka jako Amy Winehouse (You know I´m not good)
Nejmladší muž v soutěži diváky v prvním díle odzbrojil svým dokonalým zpěvem. Milan se coby Petr Muk posadil za klavír a zazpíval jednu z jeho nejznámějších písní. Poté, co jeho vystoupení skončilo, všichni zůstali s úžasem zírat a neubránili se vzpomínkám na zesnulou ikonu české hudby. I v dalším díle na Milana čeká interpret, který již není mezi námi. Tentokrát však půjde o soulovou zpěvačku Amy Winehouse, ve kterou se v předchozí řadě proměnila i Ivana Chýlková. Milana tak čeká první proměna v ženu a určitě se máme na co těšit!
Tatiana Vilhelmová jako Jackson 5 (Rockin Robin)
Oblíbená herečka v prvním díle ukázala, že její talent nezná mezí. Tatiana se převlékla do upnutých šatiček a jako svůdná Madonna předvedla skvělé vystoupení. Zatímco ale v prvním díle mohli diváci obdivovat půvab této známé herečky, v druhém díle ji mnozí nejspíš nepoznají. Tatiana se totiž promění v mladého Michaela Jacksona. Z něžné blondýnky se tak stane černoch s obrovským afrem!

Martha Issová jako Kate Bush (Wuthering Heights)
Herečka Martha Issová se v prvním díle rozhodně postarala o jedno z nejdivočejších vystoupení. Proměnila se totiž ve zpěváka rockové skupiny AC/ DC. Její malý vzrůst transformaci ve Stevieho Younga jenom pomohl, a tak se Martha na pódiu předvedla jako jeho dokonalá kopie. Herečka ve druhé řadě bude moci zůstat více sama sebou, jelikož z ní bude anglická zpěvačka Kate Bush. Martha měla z tohoto losu velkou radost a zdá se, že nás čeká další velká show!

Adéla Gondíková jako Annie Lennox (Sweet dreams)
Dá se říci, že se Adéla v prvním díle musela popasovat s tím nejtěžším úkolem. Nejenže se z ní stal muž, ale ke všemu muž zpívající turecky! Herečka se však nakonec s proměnou ve zpěváka Tarkana poprala statečně, což ocenili i ostatní soutěžící, kteří svými body rozhodli o Adélině vítězství. Ve druhém díle se herečka divákům představí jako zpěvačka britského dua Eurythmics Annie Lennox. Adéle tak sice opět zůstanou kratičké vlasy, ale tentokrát bude zpívat anglicky, což je pro ni jistě velká úleva.

Markéta Konvičková jako Olivia N. John (Summer Nights)
Nejmladší soutěžící se v prvním díle jako kouzlem proměnila do animované postavičky a splnila tak sen nejednoho dětského diváka. Proměna v pohádkovou princeznu Elsu jako by Markétě byla souzená a mladá zpěvačka svým vystoupením očarovala nejen porotu. Ve druhém díle Markéta potěší především fanoušky známého filmového muzikálu Pomáda. Jako Olivia N. John totiž zazpívá jeden z nejznámějších duetů tohoto filmu. A kdo bude jejím pěveckým partnerem? Nechte se překvapit!
 

Nepřehlédněte:

Úžasná práce maskérů: Která proměna prvního dílu TVOJÍ TVÁŘE u vás zvítězila? HLASUJTE!

JEDINEČNÉ: Adéla Gondíková se projela na velbloudovi jako Tarkan a vyhrála 1. díl Tvojí tváře!

JEDNOTLIVÁ VYSTOUPENÍ TVOJÍ TVÁŘE: Svůdná Madonna, Boney M. a mrazivá Elsa!

Nova.cz

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.
reklama