Aktualizováno 14.9. 2017 12:51

DEN S NOVOU: Mirek Etzler šokoval všechny. Prozradil, komu fandil v Tváři!

Zdroj: TV Nova

V pražské Hostivaři se v sobotu 9. září uskutečnil Den s Novou. Televize Nova přichystala pro své fanoušky velký den plný zábavy. Návštěvníci se mimo jiné mohli podívat i do ateliérů, kde se natáčí seriál Ulice nebo Ordinace v růžové zahradě.

Během dne s novou jste se mohli podívat do zákulisí pořadů a seriálů, poslechnout si živě hudbu od různých českých interpretů nebo se setkat na autogramiádě s vašimi oblíbenými herci, zpěváky či moderátory. Na akci jsme zastihli i Mirka Etzlera, který hraje v seriálu Ordinace v růžové zahradě, a trochu jsme ho pro vás vyzpovídali.

Mirek si den evidentně velmi užíval. "Je krásný počasí, je tu spousta lidí, hraje skvělá hudba a jsou tu krásné ženy, takže to je skvělý." řekl v dobré náladě. Herec sice nerad dává autogramy, ale místní autogramiádu si nenechal ujít. "Jen řada nepřišla úplně na všechny, to mi bylo moc líto". A jak Mirek Etzler vzpomíná na natáčení soutěže Tvoje tvář má známý hlas? "O téhle show tvrdím jednu věc. Není úplně podstatný, kdo tam je, ale je moc podstatný kdo to organizuje a kdo to dělá." Na závěr s humorem dodal: " Já jsem fandil jenom sám sobě".

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Nova.cz

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.
reklama