Aktualizováno 15.9. 2016 14:50

Anna Slováčková

Anna Slováčková
Zdroj: TV Nova

Jedenadvacetiletá Anna Slováčková pochází z umělecké rodiny. Její matkou je herečka a moderátorka Dagmar Patrasová, otcem český saxofonista a hudební skladatel Felix Slováček.

Anna Slováčková, celým jménem Anna Julie Slováčková, je česká zpěvačka, moderátorka dětských pořadů a příležitostná herečka. Již od čtyř let navštěvovala uměleckou školu, kde se učila hrát na klavír a studovala zpěv. Propůjčila dokonce svůj hlas Krtečkovi výtvarníka Zdeňka Milera na audionahrávkách.

V současné době studuje populární zpěv na Pražské konzervatoři a v budoucnu by se ráda věnovala studiu režie nebo scénáristiky na pražské FAMU nebo herectví na DAMU.

Anna je aktivní především v divadle. V roce 2014 začala hrát v muzikálu Sněhová královna. Objevila se také v muzikálu Kapka medu pro Verunku či Swingujeme, rejdujeme.

Se svou kamarádkou založila youtube kanál, kam vkládají videa, challenge i velké projekty. Začíná se prezentovat také jako seriálová herečka.

Jeji nejen hudební nadání se v soutěži jistě osvědčí a diváci se mají bezesporu na co těšit.

Nova.cz

Diskuze

4.10. | 02:29 vhrach1991
4
Náhlasit nevhodný komentář
Je skvělé že kromě zábavné show máte i občas možnost tak trochu vzdát hold zpěvákům kteří už tu nejsou ale jejich stopa tu bude (doufejme) na pořád. Jako PRINCE jste byla naprosto úžasná!!!
13.9. | 16:25 Jaroslav Bittner
6
Náhlasit nevhodný komentář
Vaše vystoupení jako Sinéad O'Connor bylo úžasné.
reklama