Aktualizováno 6.1. 2017 12:38

Před čím Aleše Hámu varovali kolegové z Tváře? Na tohle by si měl dát pozor!

Zdroj: TV Nova

Herec Aleš Háma, kterého znáte ze seriálu Ulice jako faráře Rybu, se bude muset ve třetí řadě Tvojí tváře potýkat s řadou věcí. Toho se ale hodně herec bojí. Proč?

Aleš Háma je druhým soutěžícím ve třetí řadě Tvojí tváře. S fenomenální show ale už má zkušenosti, protože byl v první řadě jedním z hostujících porotců. Díky tomu se mohl podrobněji seznámit s tím, jak celá soutěž funguje a co se od něj bude očekávat, takže to pro něj nebude úplný krok do neznáma. Na účinkování se těší, má však jisté obavy...


„Těším se asi tak, jako když jedu vodu. To se vždycky těším, co mě na té řece čeká. Není to o velkém strachu, ale je to o velkém respektu a možná i trochu trémě. Když tu profesi děláte dlouho, tak vám zůstává ten respekt a tréma vás opouští... Mně se teď tréma vrací,“ sdělil herec.

17

GALERIE: Aleš Háma

Zdroj: TV Nova

Aleš Háma

Hodnocení:


Nejvíc se ale bojí toho, že bude muset dělat víc věcí najednou. „Je to úžasná profesní výzva, ale nejvíc se bojím, asi jako každý muž, toho, že budu muset dělat víc věcí najednou, což znamená, zpívat, tančit a ještě se u toho nějak tvářit,“ odhalil nám své pocity Aleš Háma.


A koho by si chtěl ve třetí řadě zkusit ztvárnit? To se dozvíte ve videu!


NEPŘEHLÉDNĚTE:

 Adéla Gondíková má panickou hrůzu z Tvojí tváře! Proč se tak bojí účinkování?

EXKLUZIVNÍ ODHALENÍ: Známe 2 soutěžící další řady Tváře! Kromě Gondíkové vás pobaví i herec z Ulice!

Nova.cz

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.
reklama