Aktualizováno 3.4. 2017 15:57

6. díl Tvojí tváře byl zatím NEJÚSPĚŠNĚJŠÍ! Proč? Tady je 5 jasných důkazů!

Tvoje tvář má známý hlas: 6. díl
Zdroj: TV Nova

Fenomenální show Tvoje tvář má známý hlas miluje nespočet lidí, kteří se pravidelně v neděli večer uchylují k obrazovkám, aby své favority viděli! 6. díl Tvojí tváře ale byl víc než úspěšný a my víme proč!

1. Sexy Enrique Iglesias
Poté, co jsme vám prozradili, že Milan Peroutka se promění v sexy španělského hezouna Enriqueho Iglesiase, bylo jasné, že se dav fanynek skloubí a budou pozorovat svého oblíbeného Milana a Enriqua. Svůdný tanec, španělské rytmy a pohledný Milan alias Enrique – tohle byl jasná sázka na jistotu! No řekněte, kdo by si nechal tohle vystoupení ujít? Tento fakt potvrzuje i sledovanost. Šestý díl třetí řady nejvíce zaujal ženy v cílové skupině 15–24 let, jejichž podíl na sledovanosti byl 45,84 %. A to je skoro polovina žen!

2. Nejsledovanější pořad
Tvoje tvář má známý hlas je dlouhodobě jedním z nejsledovanějších pořadů. A potvrdil to i šestý díl. Právě tato soutěž se stala nejúspěšnějším pořadem minulého týdne v cílové skupině 15–54 let. Včerejší díl dosáhl 32,81 % v 15–54 a v širší cílové skupině 4+ ho sledovalo 1 196 000 diváků.

3. Všichni čekali na závěrečné hodnocení
Jak to všechno dopadne. Už během prvního vystoupení bylo jasné, že tento díl bude v něčem zajímavý, a taky že byl! Kromě povedeného pádu Markéty Konvičkové, odhozeného mikrofonu Martina Dejdara, ztraceného odposlechu Marthy Issové a přebarvení hlavy Ondřeje Rumla, tak hodně z nás čekalo na to, až vystoupí Aleš Háma, který je takové osmé kolo u vozu (jak říká Ondra Sokol). Ani ten nezklamal, a tak diváci netrpělivě čekali, kdo nakonec bude první. Tato epizoda se stala totiž nejsledovanější ve 22:31, právě při závěrečném bodování, kdy ho sledovalo 1,435 miliony diváků starších čtyř let a podíl na sledovanosti v cílové skupině 15–54 byl 49,97 %.

JEDNOTLIVÁ VYSTOUPENÍ Tvojí tváře: Eminem, Hana Hegerová i Modern Talking!

 

4. Vyhrál to Háma!
Aleš Háma je skvělý herec, zpěvák a vtipálek, který je pro každou legraci. A právě z něho si neustále všichni v zákulisí dělají legraci a považují ho za takového otloukánka. Ondra dokonce Alešovi sdělil, že je s ním sice velká legrace, ale zpívat moc neumí. A zazpívat velkého černošského pěvce Barryho Whitea není jen tak. Aleš ale všem ukázal, že jeho „otloukánkovství“ a pozice osmého kola u vozu jsou zcela mylné. Všem to natřel, když vyhrál!  Vytřít někomu zrak a přesvědčit jej o opaku, to totiž není jen tak, no ne?

 

5. Všichni čekali na hodnocení Jakuba Koháka
Sledovali jste pozorně upoutávku k šestému dílu? Pokud ano, jistě jste si všimli okamžiku, během kterého Janek Ledecký hodnotí vystoupení hlasem jako šmoula (nadechnul se totiž balónku s héliem). A jelikož je všeobecně známo, že Jakub Kohák během hodnocení rád šprýmuje, no, kdo by si nepočkal na vtipné hodnocení a na hlas, který se Jakubovi díky héliu změní? A že to stálo za to! Vtipné bylo nejen celé hodnocení, ale také ta část, během které Kuba sdělil, že se omlouvá, že mu dochází hlas a musí se znovu nadechnout. Taky jste se popadali za břicho?

 

A nezapomeňte! Lístky na jedinečný koncert show Tvoje tvář má známý hlas jsou stále k dispozici! Kde si je zakoupit a na koho se těšit? To se dozvíte ZDE!


Další díl zábavné show Tvoje tvář má známý hlas si nenechte ujít v neděli od 20:15 na Nově!

NEPŘEHLÉDNĚTE: 

TOP MOMENTY 6. DÍLU: Nehoda s mikrofonem, neoholená Martha Issová i povedený pád Konvičkové!

KOUZLA MASKÉRŮ: Která proměna 6. dílu Tvojí tváře byla TOP? HLASUJTE!

Nova.cz

Diskuze

5.4. | 12:56 Marketa keller
1
Náhlasit nevhodný komentář
Dle me bylo TV to UPLNE nej!! Fakt vypilovany vcetne mimiky,gest. Nemam vubec nic proti jinym(napr uplne miluju MP). Chapu,ze vykony byly vyrovnane-ale T nebyla ohodnocena-byla podhodnocena. A vsiml si nekdo,ze zase nedostala'5 bodu'?Nebo jsem neco prekoukla?Za me bylo TV to nejlepsi vecera-a basta.
3.4. | 20:18 Olga Pasovská
3
Náhlasit nevhodný komentář
Moc všem fandím. Vítězové jsou všichni včetně maskérů.Těším se na další vystoupení.Dovedu si představit jak všichni do toho dávají svou energii, talent atd.
reklama