Karel Vágner o moderátorce TV Nova: Lucka Borhyová mu připomíná nedávno zesnulého amerického herce!

Speciální číslo na začátek sedmého dílu si střihli Lucka Borhyová s Ondřejem Sokolem. Nesourodá dvojice ztvárnila Karla Vágnera a Hanu Zagorovou při zpěvu písně Hej mistře basů. Co na jejich vystoupení říkal mistr basu Karel Vágner?

Dračice Míša Badinková: Kam by vyrazila v sexy kostýmu ze sobotní Tváře? VIDEO

Sedmým kolem se v sobotu Tvoje tvář přehoupla přes svou polovinu a vy jste měli možnost vidět krásnou Míšu Badinkovou jako velmi stroze oděnou děvu. Co na svůj outfit říkala vítězka 6. kola bezprostředně po vystoupení a kam by v něm vyrazila?

POVEDENÉ PROMĚNY 7. dílu Tvojí tváře: Která nejvíc dostala vás? HLASUJTE

Jednotlivé proměny sedmého dílu show Tvoje tvář má známý hlas opět braly dech. Která z nich se nejvíce líbila vám? Hlasujte v anketě.

ORTODOXNÍ INTROVERT Ondřej Sokol promluvil: Byl jsem v bezvědomí!

Herec a režisér Ondřej Sokol patří mezi hodně vytížené moderátory a bavit rozhodně umí. Sám však tvrdí, že je ortodoxní introvert. U člověka, který improvizuje před živým publikem v zábavné show, to je trochu nečekané. Tentokrát se ve Tváři jeho uzavřenost celkem projevila.

ANKETA: Skvostná vystoupení sedmého dílu Tvojí tváře! Které bylo nejlepší? HLASUJTE

Vítězem sedmého dílu páté řady pořadu Tvoje tvář má známý hlas se stal herec Robert Jašków. Ovšem hlasy poroty se nemusí vždy shodovat s těmi diváckými. Které vystoupení se líbilo vám? Hlasujte!

TOP MOMENTY 7. dílu Tváře: Sokol se málem rozsekal a vtip, který se nepovedl

Sedmý díl Tvojí tváře byl plný jedinečných momentů, které rozhodně stojí za připomenutí. Lucka Borhyová se proměnila v chlapa, Ondra Sokol se málem rozsekal přímo na pódiu a valašské tornádo v podání plešatého torpéda!

TVÁŘÍ V TVÁŘ Lucii Borhyové: Hvězda prozradila, kdo je její favorit ve Tváři! Má z něj husinu

Blonďatá moderátorka hlavních zpráv Lucie Borhyová patří ke stálicím na české scéně. Na svůj zářivý úsměv, by si měla nechat udělat patent. Svůj šarm, sex-appeal, zpěv a právě i úsměv předvedla v show Tvoje tvář má známý hlas! Jak se jí dařilo?

TVOJE TVÁŘ PLNÍ SNY: Šestnáctiletá Monika na natáčení nikdy nezapomene!

V show Tvoje tvář má známý hlas se každý týden přispěje na jednu nadaci. Sny ale plní i jinak – například mladé Monice, která velmi toužila po tom podívat se na natáčení!

Berenika Kohoutová odhaluje tajemství Tvojí tváře: Lucka byla naostro!

Jak zhodnotila sedmou epizodu a výkony jednotlivých soutěžících Berenika Kohoutová ve svém pořadu FaceNews? Podívejte se na jeho 7. díl.

CELÝ 7. DÍL Tvojí tváře: Proměna Borhyové, babička Jašków a toporný Drahokoupil

Nestihli jste nejnovější díl show Tvoje tvář má známý hlas, která je plná zábavných vystoupení a dechberoucích proměn? Tady je!

EXKLUZIVNÍ ROZHOVOR s Robertem Jaškówem: Z maskérny mě strašně bolí zadek! Co se tam proboha děje?

Hvězdou sedmého dílu páté řady show Tvoje tvář má známý hlas se stal Robert Jašków, který ztvárnil moravskou folklórní zpěvačku Jarmilu Šulákovou. Tímto vystoupením Bob, který právě přiletěl z NYC, zabodoval i u poroty!

Robert Jašków vyhrál 7. díl Tvojí tváře. Příště se rozohní jako vlasatá mánička. Víme, co zazpívá

Herec Robert Jašków vystoupil v sedmém díle Tvojí tváře jako Jarmila Šuláková a všechny svým výkonem doslova odrovnal. O vítězi musel rozhodnout jeden hlas poroty. Už teď vám můžeme prozradit, jakou píseň zazpívá příště!